WYBIERZ WYDAWNICTWO

ZOBACZ
Kościółek na Stecówce

P O M A G A M Y !

Byłem niedawno z Ojcem na Stecówce, jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to już po raz ostatni jestem z Nim w górach . Tato , który często bywał na Stecówce zawsze zaglądał do tego kościółka. Góry a w zasadzie nasze Beskidy były jego pasją. Ojciec już nie zawita nawet na ruiny, pozostał w sercu i pamięci ale do Kościółka ja mam taką nadzieję, że jeszcze nie raz wstąpię po drodze na Baranią Górę. Trudno, stało się ale warto i trzeba odbudować Kościółek na Stecówce /Górale i tak to zrobią/ a my możemy w tym im pomóc ...

DZIAŁY TEMATYCZNE
Biblioteka r1
KONFERENCJE

KOMISJA NAUKI, EDUKACJI I SPORTU SENATU RP

zapoznaj się z materiałami konferencji w Senacie w 2010 roku
Wychowanie fizyczne i sport w szkole

HKF NA CYFROWO

W poszukiwaniu źródeł historii Kultury Fizycznej dotarliśmy do kilku wydawnictw, które zostały opracowane w technice cyfrowej. Można zapoznać się z dziełem Śniadeckiego z 1855 roku pt. "Fizyczne wychowanie dzieci" oraz z innymi dziełami XIX i XX w.

Jak w latach trzydziestych uczono jazdy na nartach - poczytaj w podręczniku K. Pietkiewicza

Nauka jazdy na nartach

Zapraszam do Bibliotek Cyfrowych

NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA
KRONIKA SPORTU POLSKIEGO
AKTUALNIE W SKLEPIE
Gości online: 9
Wyszukiwarka (odnaleziono: 8) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Prawne zagadnienia wykonywania zawodu fizjoterapeuty
Jest to pierwsza książka prawna na rynku wydawniczym w Polsce, która obejmuje pracę zawodu fizjoterapeuty. Książka ukazuje specyfikację regulacji związanych z zagadnieniem wykonywania zawodu fizjoterapeuty (a także innych pokrewnych zawodów medycznych). Z
Wydawnictwo: WSEiT
Zdrowie – Aktywne Życie – Postępy Fizjoterapii
praca zbiorowa
Sympozjum naukowo – szkoleniowe w Szczecinie, 21.10.2010r. ”Zdrowie – Aktywne Życie – Postępy Fizjoterapii.” pod redakcją Grażyny Hagel, Danuty Dytz – Świtek
Wydawnictwo: WSEiT
Current topics on clinical neurophysiology, physiotherapy and manual therapy
praca zbiorowa
Materiały z konferencji “Kierunki rozwoju neurofizjologii klinicznej, fizjoterapia i terapii manualnej” w Poznaniu, 25.11.2011r. - “Current topics on clinical neurophysiology, physiotherapy and manual therapy” edited by Juliusz Huber, Marcin Wytrążek, Joanna Lipiec, Aleksandra Kulczyk
Wydawnictwo: WSEiT
Osiągnięcia inżynierii materiałowej w aplikacjach protetyki stomatologiczne
praca zbiorowa
Praca zbiorowa pod redakcją naukową Mieczysława Jurczyka i Aliny Szczerby „Osiągnięcia inżynierii materiałowej w aplikacjach protetyki stomatologicznej”. Materiały po konferencji naukowo – szkoleniowej, 8-9 grudnia 2011r., Poznań.
Wydawnictwo: WSEiT
Wybrane zagadnienia z neurofizjologii klinicznej i fizjoterapii
Materiały z konferencji “Kierunki rozwoju neurofizjologii klinicznej, fizjoterapii i terapii manualnej” w Poznaniu, 25.11.2011r. - „Wybrane zagadnienia z neurofizjologii klinicznej i fizjoterapii” pod redakcją Juliusza Hubera, Marcina Wytrążka, Joanny Lipiec, Aleksandry Kulczyk.
Wydawnictwo: WSEiT
Rozluźnianie powięziowe dla integracji strukturalnej
Earl and Myers
Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej łączy umiejętności z zakresu terapii manualnej z ekscytującym polem terapii strukturalnej, wykorzystującej wyjątkowe, nowo odkryte właściwości tkanek powięziowych. Powięź jako struktura biologiczna odgrywa istotną rolę w podtrzymywaniu, postawie i stabilności. Poprzez świadomą ocenę i manipulowanie wzorcami powięziowymi będziesz w stanie na dobre zmienić wiele przewlekłych wzorców napięcia, na które uskarżają się twoi pacjenci.
Wydawnictwo: WSEiT


NOWOŚĆ!

Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe
Carol J. Manheim
Autorką książki jest niekwestionowany autorytet w zakresie rozluźniania mięśniowo - powięziowego, której wiedza i wieloletnie doświadczenie są bezcenne zarówno dla studentów, początkujących terapeutów, jak i lekarzy oraz fizjoterapeutów, pragnących udoskonalić swoje umiejętności w zakresie rozluźniania tkanek. Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe zawiera liczne techniki rozluźniania tkanek w górnym i dolnym kwadracie ciała, w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa, mięśni brzucha i wielu innych.
Wydawnictwo: WSEiT
Pływanie niemowląt
Krzysztof Pietrusik
Przede wszystkim książka ta jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ na rynku nie ma drugiej takiej pozycji. Książka „Pływanie niemowląt” jest niezwykle wartościową publikacją naukowo -dydaktyczną. Zawiera elementy zarówno opracowania naukowego, jak i doskonale przygotowanego podręcznika dydaktycznego. Zwartość publikacji i jej konkretność powodują, że w mojej opinii łatwo będzie znaleźć jej odbiorców w gronie osób bezpośrednio zainteresowanych pływaniem niemowlą
Wydawnictwo: WSEiT


NOWOŚĆ!

Strona: [1] / 1
SZUKAJ KSIĄŻKI W SERWISIE


Zaawansowane wyszukiwanie

SZUKAJ KSIĄŻKI W KSIĘGARNIACH

POLECAMY
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
ZŁOTE MYŚLI
ZAPRASZAMY NA BLOG

Zapoznaj się z blogiem nt książek sportowych i podziel się także swoimi uwagami na temat przeczytanej książki. .

E-BOOKS

By wzbogacić naszą ofertę o nowe pozycje tym razem w formie e-book'ów weszliśmy w partnerski układ z firmą escapemagazine.pl. Proponujemy na początek następujące tytuły:


AKADEMIA TRENERSKA

Akademia Trenerska jest projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki koordynowanym przez Instytut Sportu w Warszawie. Projekt jest jednym z kluczowych elementów strategii Ministerstwa dotyczący wspierania środowiska sportowego w przygotowaniach olimpijskich.
Podstawowym zadaniem Akademii jest działalność edukacyjna realizowana poprzez organizację różnych form kształcenia i doskonalenia zawodowego kadr sportowych. Głównym celem jest podnoszenie poziomu wykształcenia trenerów i rozwój umiejętności przełożenia zdobytej wiedzy na praktykę.
Zadaniem Akademii jest też promocja szkoleniowców systematycznie podnoszących swoje kompetencje, a w przyszłości wdrożenie systemu ustawicznego kształcenia dla trenerów.

Zobacz więcej
Akademia Trenerska

Zobacz wywiad z naszym Profesorem W. Starostą.

Zobacz i pobierz materiały i artykuły
z Czytelni

AWF BIAŁA PODLASKA

Zapraszamy na strony naszej Bialskiej Uczelni:

NIKE 2014 - Finaliści

Zwycięzca Nagrody Literackiej Nike 2013:
Ciemno, prawie noc, Joanna Bator, W.A.B. (powieść)

NAGRODA LITERACKA NIKE 2014 - FINALIŚCI

Prezentujemy finałową siódemkę nominowanych do Nagrody NIKE 2014:

1. NIEBKO, Brygida Helbig, W.A.B.
2. OŚCI, Ignacy Karpowicz, Wydawnictwo Literackie
3. ZAJEŹDZIMY KOBYŁĘ HISTORII. WYZNANIA POOBIJANEGO JEŹDŹCA, Karol Modzelewski, Iskry
4. WIELE DEMONÓW, Jerzy Pilch, Wielka Litera
5. NOCNE ZWIERZĘTA, Patrycja Pustkowiak, W.A.B.
6. NADJEŻDŻA, Szymon Słomczyński, Biuro Literackie
7. JEDEN, Marcin Świetlicki, EMG

Werdykt jury zostanie ogłoszony 5 października 2014 roku.
ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
26445943
Portal służy jako baza informacyjna do czasu zakończenia umowy hostingowej.

Aktualna Data: 2018-02-20 08:57
Data Ostatniej Aktualizacji: nieaktualizowan
© Magazyn Informacji Książek Sportowych. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.